Ciągłe doskonalenie stanowi rdzeń naszej działalności. W oparciu o innowacyjny park maszynowy dążymy do stworzenia najbardziej efektywnych, zrównoważonych 
i nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie konstrukcji wsporczych pod moduły PV.

Współpraca z nauką i badania

Współpracujemy
z politechnikami oraz jednostkami badawczymi

Podjęliśmy partnerstwo z Politechniką Częstochowską czerpiąc z jej wieloletniego doświadczenia w temacie obróbki stali oraz najnowszych badań i innowacji w projektowaniu i produkcji konstrukcji wsporczych pod moduły PV.
Podpisaliśmy umowy o świadczeniu usług badawczo-rozwojowych z Politechniką Śląską oraz jednostkami badawczymi, które pozwalają nam mierzyć się ze wszystkimi aspektami produktowo-produkcyjnymi.

Jesteśmy na interaktywnej
mapie współpracy "nauki z przemysłem"

Mamy swój udział w interaktywnej mapie współpracy przemysłu ze studentami Wydziału Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej. To droga do pozyskania przyszłych wartościowych pracowników.

Badamy i planujemy
zieloną przyszłość


Nasze prace badawcze obejmują szeroki zakres dziedzin: od materiałów, technologii wytwarzania konstrukcji, aż po zintegrowane systemy energetyczne.

Nasze zaplecze

Dzięki szerokiej wiedzy naszych profesjonalistów oraz posiadania własnego biura projektowego jesteśmy w stanie zaprojektować produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb.
Podjęliśmy współpracę z jednostkami naukowymi, które pozwalają nam mierzyć się ze wszystkimi aspektami produktowo-produkcyjnymi.
W oparciu o budowę fabryki o powierzchni 5300m2 oraz innowacyjnemu parkowi maszynowemu dążymy do stworzenia najbardziej efektywnych, zrównoważonych i nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie konstrukcji wsporczych pod moduły PV.

Zbudowaliśmy interdyscyplinarny zespół
wykorzystujący zaawansowane metody
obliczeniowe i analityczne, dotyczące
projektowania konstrukcji.

Wdrażamy autorskie rozwiązania konstrukcyjne i produkcyjne opracowane wspólnie z Politechniką Śląską oraz Częstochowską. Pozwalają nam one zoptymalizować konstrukcje niezależnie od strefy wiatrowej, śniegowej czy warunków geotechnicznych.
Pracujemy nad projektem wykorzystującym środki NCBiR w wysokości 15 mln złotych. Efektem prac badawczych będą
autorskie, innowacyjne maszyny oraz konstrukcje wsporcze o podwyższonej wytrzymałości statycznej i dynamicznej oraz ograniczającej głębokość posadowienia.